24/7 SERVİS +90(532) 154 85 83

BİLGİLENDİRMELERİMİZ

Hakkımızda, Vizyonumuz Ve Misyonumuz
Faq Mockup

01.HAKKIMIZDA

Hakkı Orhan inşaat’ın temelleri, 2003’de HAKKI ORHAN tarafından atıldı. Kurulduğu günden beri daima büyümeyi hedefleyen firmamız, 19 yıldır Gaziantep’de önemli ve kalıcı projelere imza attı. Bugün faaliyet gösterdiğimiz inşaat sektöründe öncelikle değişen gereksinim ve beklentileri dikkate alıyoruz. 
Yapı imalat kalitemizi sürekli artırıyor, kontrol ve denetim sistemini eksiksiz uyguluyoruz.
 Mühendislik ve mimari alanda güncel teknolojik 
uygulamaları takip ediyoruz.
 Ekibimize, sürekli eğitim, doğal kaynaklara ve çevre kirliliğini dikkate alan 
çalışmalara önem veriyoruz.
 İşlerimizi her zaman hedeflediğimiz zamanda bitiriyoruz.20 yıla yakın bir süredir Yüzlerce konut ve işyeriyle “modern yaşam alanları” oluşturan gurur dolu projeler ve yatırımlar yapan Hakkı Orhan İnşaat, başta Gaziantep olmak üzere Güneydoğu bölgesinde'de hatırı sayılır firmalar arasında yerini almıştır. Müşterilerinin beklenti ve isteklerini her projesinde dikkate alan firmamız, projeler tamamlandıktan sonra da müşteri memnuniyeti için en üst düzeyde ve en iyi çözümleri sunmayı hedeflemektedir.

02.VİZYONUMUZ

Sevdiğimiz, bildiğimiz ve inandığımız işi yapmak Kabul edilebilir kalıcı değerler yaratmak Empati Çözüm odaklı anlayış. Verimlilik Sürekli gelişim ve değişim

03.MİSYONUMUZ

İnsan ve yaşam alanları sorunlarının karmaşık bir bütünlük oluşturduğu günümüzde, bu sorunlara sadece inşaat mühendisliği ve mimarlık limitleri içerisinde çözümler aramanın etkin bir yöntem olmayacağı bilinciyle hareket ederek, müşterilerimize çok yönlü çözüm ve imkanlar sunmaktır..